Koncerty

Arią i Pieśnią Malowane

Arią i Pieśnią Malowane

Proponujemy Państwu 60-o minutową podróż w świat cudownych melodii ze znanych musicali, operetek, piosenek z okresu 20-lecia międzywojennego, w której zaprezentuje się niezwykle utalentowana śpiewaczka, aktorka i znawczyni sceny muzycznej Izabela Witwicka.

Opowiadając o najpiękniejszych chwilach z życia kobiety-artystki, o humorystycznych i niecodziennych sytuacjach podczas pracy na scenie, prowadząc integrację i nawiązując relację z widzem, będziecie Państwo razem z Izabelą mogli uczestniczyć we wspaniałej zabawie i przenieść się w barwny świat reflektorów.

Widzowie usłyszą między innymi: Przetańczyć Cała Noc, Nie żegnaj Mnie Argentyno, New York New York, Miłość Ci Wszystko Wybaczy, znane i lubiane Czardasze z operetek takich jak Księżniczka Czardasza, Hrabina Mariza, a ponadto najpiękniejsze Pieśni Neapolitańskie takie jak Il Bacio czy Funiculi Funicula.

Nieokiełznany temperament, osobowość gwiazdy, a przy tym bijące ciepło charakteru, to tylko niektóre z atutów wykonawczyni. Dopełnieniem wieczoru będą własnego jej autorstwa, niespotykane i barwne kreacje, w których wystąpi. Niecodzienny koncert można wzbogacić o akompaniament skrzypiec lub fortepianu.

Prywatna strona http://izawitwicka.pl

W RAZIE PYTAŃ, PROSIMY O KONTAKT