Musical

Melonik na Broadway’u

Melonik Na Broadway'u

Melonik Na Broadway’u

Melonik na Broadway’u, to historia ludzi wyrzuconych na bruk, historia każdego komu nie są obce kłopoty i zmagania z szarą, brutalną rzeczywistością, rządzącą światem.

To interpretacja najlepszych przebojów Weebera, czy Kandera, takich jak np. Wellkommen, Maeyby some times, Modlitwa Tewiego Mleczarza, New York, wiele innych, ukazująca całą prawdę o historiach zwykłych ludzi.

Główni bohaterowie widowiska żyją gdzieś pod śmietnikiem w parku, są typowymi postaciami z marginesu społecznego. To para przyjaciół – Klemens i Pola, którym co rano przyświeca nowa nadzieja na lepsze jutro.

Pola to powierzchownie twarda kobieta, która w gruncie rzeczy okazuje się wrażliwą i delikatną istotą. Jej przyjaciel Klemens, to wesołek, nie zawsze dbający o swoje położenie. Jednak nieprzewidywalne zwroty losu, przynoszą w efekcie zmianę statusu społecznego, spełnienie marzeń, pragnień i ich oczekiwań.

Żywiołowa choreografia, piosenki z tekstem, barwna inscenizacja to jeden z nielicznych atutów widowiska na czterech śpiewających i tańczących aktorów, w którym nie brakuje humoru, łez, dobrego słowa i muzyki.

Obsada: Izabela Witwicka/Maria Klich, Jarosław Bielecki/Jakub Klich, Marta Słoniec/Angelika Warzyńska, Krzysztof Sojka/Paweł Nowak
Scenariusz i reżyseria: Izabela Witwicka
Kierownictwo muzyczne: Wiesław Murzański
Choreografia Izabela: Witwicka, Marta Słoniec
Kostiumy i scenografia: IWIA Styl
Produkcja i realizacja: Grupa IWIA, IWIA Tech

W RAZIE PYTAŃ, PROSIMY O KONTAKT