Koncerty

Miłość Muzyką Wyśpiewana

Miłość Muzyką Wyśpiewana

Zapraszamy Państwa w podróż do świata cudownych melodii ze znanych musicali, operetek i oper, w której zaprezentuje się niezwykle utalentowana para śpiewaków i aktorów, solistów polskich scen muzycznych – Izabela Witwicka i Jacek Ozimkowski. 

Ten wyjątkowy duet, charakteryzuje charyzma, pasja i miłość do wykonywanego zawodu. Podczas uteatralnionej akcji przedstawiają barwny świat,  któremu towarzyszy radość, zaduma i nostalgia. Wykonawcy dostarczają widzom spektrum artystycznych emocji, nawiązując z nimi niezapomniane relacje i niecodzienną więź.

Izabela Witwicka
Śpiewaczka, aktorka, nauczyciel, choreograf, a przede wszystkim miłośnik sceny muzycznej. Absolwentka Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Nowym Sączu, Policealnego Studium Wokalno-Baletowego w Gliwicach, Akademii Muzycznej w Katowicach.
Solistka Operetki Śląskiej, Teatru Muzycznego w Gliwicach, Gliwickiego Teatru Muzycznego.
Twórczyni Teatr Muzyczny IWIA.Zdobywczyni Złotej Maski w kategorii „Spektakl roku dla dzieci” za baśń muzyczną Jerzego Hundziaka „Kot w Butach”, Nagrody II Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Muzycznych w Gdyni, Nagrody Specjalnej Jury „Dla Zespołu Aktorskiego GTM za wspaniałą zbiorową kreację w spektaklu Ragtime Stephen Flaherty”.
I wiele, wiele więcej na https://izawitwicka.pl 

Jacek Ozimkowski
Śpiewak, aktor, nauczyciel. prof. dr hab. Dziekan wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej  w Krakowie. Absolwent Szkoły Muzycznej II stopnia im. Władysława Żeleńskiego w Krakowie, Akademii Muzycznej w Krakowie.
Solista zespołu Capella Cracoviensis, Opery Krakowskiej. Współpracuje z niemal wszystkimi scenami muzycznym w Polsce, koncertując nieprzerwanie od 1995r.
Występował w Szwajcarii, Niemczech, Francji, Belgii, Szwecji, Norwegii, USA, Ukrainie, Litwie i we Włoszech, a nawet w Kazachstanie oraz Chińskiej Republice Ludowej. Dokonał wielu nagrań do Polskiego Radia i TV. Jest zapraszany na prestiżowe festiwale muzyczne w kraju i za granicą.

Camerata
Zespół wybitnych muzyków, solistów orkiestr kameralnych i Filharmonii Krakowskiej, specjalizujący się w wykonaniach muzyki salonowej XIX i pierwszej połowy XXw. – walce, polki, marsze, czardasze, miniatury muzyki poważnej, perły muzyki operetkowej i musicalowej. Salonowa Orkiestra Camerata powstała w 1986 roku i przez pierwsze pięć sezonów występowała w Austrii, zgłębiając tajniki muzyki wiedeńskiej. Koncertowała w różnych miejscach Polski, m.in. na Wawelu, w Pałacu Łazienkowskim w Warszawie, w pałacach w Antoninie k. Kalisza, w Jabłonnej k. Warszawy i w Pszczynie.
W ramach działalności koncertowej zespół występował z wybitnymi solistami opery i operetki: Grażyną Brodzinską, Bożeną Zawiślak-Dolny, Aleksandrą Hoffman, Tadeuszem Szlenkierem, Aleksandrem Teligą oraz artystami estrady m.in.: Grzegorzem Turnauem, Markiem Grechutą, Jackiem Wójcickim, Martą Bizoń, Katarzyną Jamróz, Leszkiem Długoszem. 

W RAZIE PYTAŃ, PROSIMY O KONTAKT