Musical

Musicalowe Brzmienia

Musicalowe Brzmienia

Musicalowe Brzmienia

Spektakl Musicalowe Brzmienia, to widowisko taneczno – aktorsko – muzyczne, gdzie na przemian z musicalowymi melodiami, rozgrywa się wartka akcja sceniczna.

Dzięki różnorodnej interakcji z publicznością, artyści przenoszą widza w centrum wydarzeń odgrywanego spektaklu. Staje się on uczestnikiem przedstawienia, rozgrywanego podczas castingu w filmowym atelier. Czynny udział widza w spektaklu sprawia iż bawi się on na równi z wykonawcami. Ci ostatni równorzędnie z wcielaniem się w postaci musicalowych bohaterów, ujawniają swój kunszt taneczny, w precyzyjnie dobranej choreografii.

W spektaklu usłyszymy między innymi: znane wszystkim All that jazz (Chicago), westchnienie New York, New York (New York, New York), brzęk monet Money, Money (Cabaret) czy groźneCzekaj no! Higinszczaku (My Fair Lady). Ponadto zwierzenia seksownej Roxy Hart (Chicago), Modlitwę Tewie’go Mleczarza (Skrzypek na dachu), Memorykotki Grizabelii (Cats) i wiele innych.

W Musicalowych Brzmieniach, panie roztoczą swój nadzwyczajny urok, grację i powab, a panowie pokażą co to prawdziwy szyk, elegancja i męstwo. Ten spektakl, to doskonała sceniczna podróż, ułatwiająca ucieczkę od dnia codziennego. Przeznaczona jest dla tych wszystkich, którzy cenią sobie dobrą, relaksującą, przepełnioną życiowymi prawdami muzykę oraz czerpią radość z przedstawianego nowatorstwa i ekspresji tanecznej. Natomiast aktorstwo oraz sceniczny profesjonalizm w każdym calu, jest dla nich tylko dopełnieniem wszystkich walorów oglądanego artystycznego przedsięwzięcia.

Obsada: Izabela Witwicka, Maria Klich, Jarosław Bielecki, Jakub Klich, Marta Słoniec/Angelika Warzyńska, Krzysztof Sojka/Paweł Nowak
Scenariusz i reżyseria: Izabela Witwicka
Kierownictwo muzyczne: Wiesław Murzański
Choreografia: Izabela Witwicka, Marta Słoniec
Kostiumy i scenografia: IWIA Styl
Produkcja i realizacja: Grupa IWIA, IWIA Tech

W RAZIE PYTAŃ, PROSIMY O KONTAKT