Zespół

O nas

Grupa IWIA o nas

Teatr Muzyczny IWIA, to swoiste połączenie śpiewu, muzyki, tańca, dowcipu, aktorstwa, pasji, talentu i miłości do teatru. Izabela z Marcinem Witwickim i Artystami, spajają wszystkie te cechy w jednym miejscu, jakim jest ich autorski teatr muzyczny.

Brak własnej sceny nie przeszkadza w rozwoju, a dotarcie do każdego zakątka, w którym jest żywe zainteresowanie rozentuzjonowanej publiczności, to dla nich niepowtarzalna nagroda.

Klasyczne opery, operetki, musicale, wodewile są inspiracją do powstawania wciąż nowych autorskich tytułów w repertuarze Teatru IWIA.

Izabela Witwicka jest autorem, pomysłodawczynią, reżyserem, choreografem, nauczycielem, a także projektantem barwnych i bogatych kostiumów i scenografii. To utalentowana śpiewaczka i odtwórczyni głównych ról.

Wraz z mężem Marcinem Witwickim, nieocenionym realizatorem dźwięku, światła i techniki scenicznej są właścicielami i założycielami teatru. Jego umiejętności w połączeniu z bardzo bogatym zapleczem technicznym sprawiają, że każde przedsięwzięcie artystyczne, to nie lada gratka dla osób ceniących sobie dźwięk i wrażenia wizualne. Marcin Witwicki, to doskonały manager stąpający twardo po ziemi w artystycznym obłoku otaczających go artystów.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje obecność w szeregu artystów, Jacka Ozimkowskiego, pierwszego bas-barytona z Krakowa, który doskonale sprawdza się również jako amant w lekkich kreacjach operetkowo-musicalowych.

Dziś szyld Teatru Muzycznego IWIA jednoczy zespół artystów sceny; śpiewaków, piosenkarzy, tancerzy i aktorów, współpracujących m.in. z:

  • Operą Krakowską
  • Filharmonią Krakowską
  • Operą Bytomską
  • Zespołem Pieśni i Tańca Śląsk
  • Teatrem Muzycznym Roma
  • Teatrem Rozrywki w Chorzowie

Ogromną zaletą zespołu jest wzajemna życzliwość, porozumienie, zaufanie, pracowitość, dyscyplina, wrażliwość i profesjonalizm, który jest nieocenioną wartością przy wykonywaniu trudnego, absorbującego, a zarazem uszlachetniającego rzemiosła jakim jest teatr.

Teatr Muzyczny IWIA w każdym miejscu w którym gości, zostawia po sobie niezatarte wrażenia i wciąż powraca z nowymi tytułami ze swojego repertuaru.

W razie pytań, prosimy o kontakt