Operetka

Operetkowe Rendez-Vous

Operetkowe Rendez-Vous

Operetkowe Rendez-Vous

Radość, wolność, brak trosk i wszelakich obowiązków, pełnia zdrowia i witalności, a przy tym konto pełne dostępnych środków, jednym słowem sielanka i zabawa.

Któż z nas chociaż przez chwile nie chciałby znaleźć się w takiej sytuacji i to w dodatku wraz ze swoim współmałżonkiem? Taką właśnie możliwość dają nam podczas tajemniczego Rendez-Vouez z Operetką, gospodarze spotkania. Roztoczą oni w bardzo obrazowy, przepełniony ogromem wyszukanego dowcipu i smaku sposób, niebywałe sytuacje z życia wzięte i nieobce niejednemu z nas.

Widzowie goszczący w ich pałacu, mają możliwość razem z gospodarzami nie tylko śpiewać, tańczyć ale również wymieniać poglądy na temat delikatniej sfery kontaktów damsko-męskich. To główny i naczelny temat, w trakcie którego rozbrzmiewają najpiękniejsze melodie z operetek tj. m.in. “Wesoła Wdówka”, “Księżniczka Czardasza”, “Hrabina Mariza”, ale także z klasycznego musicalu “My Fair Lady”.

Lekkość libretta, łatwość nawiązywania kontaktu z widzem, humor, dowcip, a przy tym szyk i elegancja, to jedne z wielu atutów tej operetkowej farsy.

Zapraszamy do zapoznania się z perypetiami i zabawnymi historiami gospodarzy podczas taneczno- muzycznego operetkowego spotkania.

Obsada: Izabela Witwicka/Sylwia Frączek/Katarzyna Guran, Jarosław Bielecki/Jakub Klich
Scenariusz i reżyseria: Izabela Witwicka
Kierownictwo muzyczne: Wiesław Murzański
Choreografia: Izabela Witwicka, Anna Kaczmarek
Kostiumy i scenografia: IWIA Styl
Produkcja i realizacja: Grupa IWIA, IWIA Tech

W RAZIE PYTAŃ, PROSIMY O KONTAKT