Artyści

Marta Słoniec

Marta Słoniec

Marta Słoniec

Absolwentka Politechniki Śląskiej na kierunku Zarządzanie, Instruktor Rekreacji Ruchowej o specjalności Fitness, a także Międzynarodowy Instruktor Tańca o specjalności Hip-Hop. Z tańcem i sportem związana jest od najmłodszych lat. Występowała z z zespołem SWING, brała udział w ogólnopolskich festiwalach i turniejach tanecznych Tańca Nowoczesnego, zdobywając wiele mistrzowskich tytułów.

Doświadczenie w nauczaniu i rozwijaniu u innych pasji zdobywa od 2006 roku prowadząc zajęcia taneczne. Świetnie sprawdza się w roli choreografa nie tylko dziecięcych czy młodzieżowych form tanecznych, ale cieszy się również dużym autorytetem pedagogicznym wśród dorosłych. Wszechstronność talentu została szybko zauważona i doceniona przez ludzi związanych z branżą artystyczną.

W roku 2008 zadebiutowała w Gliwickim Teatrze Muzycznym (GTM Junior) rolą Penny, instruktorki tańca, w muzycznym spektaklu “Dance with me”, opartym na ekranowym przeboju “Dirty Dancing”. Udany występ zaowocował nawiązaniem współpracy m.in. z Grupą Verde z Łodzi, Agencją Artystyczną Makula (występując w śląskiej wersji “Wesołej Wdówki” F. Lehara pt: “Głos Się Zrywo, Dusza Śpiewo”) czy wreszcie z Teatrem Muzycznym IWIA, gdzie do dnia dzisiejszego spełnia się w roli tancerki, aktorki oraz kierowniczki baletu, występując na scenach całej Polski w takich spektaklach jak “Statek Casablanca”, “Operetka Wczoraj i Dziś”, “Musicalowe Brzmienia”, “Retromania” i wiele innych.

W razie pytań, prosimy o kontakt